Grafika dekoracyjna z napisem: oferta pracy, logiem oraz budynkiem szpitala

SPZOZ we Włodawie zatrudni - Lekarza Pediatrę do realizacji świadczeń zdrowotnych pediatrycznych w zakresie ambulatoryjnym i szpitalnym.

Wymagania:

  • tytuł lekarza specjalisty bądź lekarza w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu

Zatrudnienie:

  • dowolna forma umowy (umowa o pracę, kontrakt, zlecenia)
  • elastyczne godziny pracy, praca wg ustalonego harmonogramu

Zadania:

  • wykonywanie procedur możliwych do realizacji i rozliczenia
  • opieka nad pacjentem
  • praca według obowiązujących procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad pacjentem
  • dbałość o jakość i standardy świadczeń zdrowotnych

Telefon kontaktowy:

Dział Kadr: 797 704 886

Sekretariat: 797 702 705

ZAPRASZAMY