Poradnia Lekarza Rodzinnego we Włodawie (POZ)

Lokalizacja: Poradnia mieści się w budynku Szpitala na parterze. Wejście główne bezpośrednio z  Al. Józefa Piłsudskiego 64. 

Rejestracja

Poniedziałek - Piątek

Godziny pracy: 8.00 - 18.00

Telefon: 797 704 910

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Kierownik:

  • lek. med. Sławomir Baj - specjalista choroby wewnętrzne i medycyna paliatywna

Lekarze przyjmujący:

  • lek. med. Elżbieta Marczuk - specjalista neonatologii, pediatria
  • lek. med. Olha Kovtoniuk

Nasz Personel:

  • Elżbieta Szybisty - pielęgniarka koordynująca

Jak do nas dołączyć

Ze świadczeń naszej Przychodni Lekarza Rodzinnego mogą skorzystać osoby ubezpieczone, które dokonają wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej POZ poprzez złożenie odpowiedniej deklaracji wyboru.

  1. Deklaracja wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (PDF, 77 kb)
  2. Deklaracja wyboru pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej (PDF, 77 kb)
  3. Deklaracja wyboru położnej podstawowej opieki zdrowotnej (PDF, 78 kb)

Po wypełnieniu należy ją dostarczyć do naszej rejestracji POZ (Al. Józefa Piłsudskiego 64 - wejście główne bezpośrednio z ulicy).

Dużym udogodnieniem dla osób przystępujących do naszej Przychodni Lekarza Rodzinnego jest fakt, że w połączeniu z Nocną i Świąteczną Opieką dyżury lekarzy oraz pielęgniarek trwają nieprzerwanie przez całą dobę również i święta.

Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Istnieje możliwość zmiany wybranych osób. Korzystający z naszych usług mogą dokonać wyboru dwa razy w ciągu roku kalendarzowego. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie jesteście więc Państwo zmuszeni korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania.

Pacjenci zapisując się do naszej placówki w deklaracji wpisują nazwisko konkretnego lekarza, ale to nie ogranicza możliwości korzystania z usług i porad wszystkich pielęgniarek i położnych pracujących w naszym POZ.


Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie informuje, że do grona lekarzy udzielających świadczeń medycznych w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej SPZOZ we Włodawie dołączył lekarz Sławomir Baj - specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista opieki paliatywnej.

Deklarację złożyć można: - Osobiście- POZ SPZOZ we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 64; - Elektronicznie poprzez IKP lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji pod nr. tel. 797 704 910

W naszej Przychodni poza usługą teleporady udzielane są świadczenia bezpośrednie, gdzie pacjenci na bieżąco mogą skorzystać z wizyty u swojego lekarza rodzinnego, bez długiego oczekiwania w kolejce.

Rejestracja do Lekarza/Pielęgniarki/Położnej POZ odbywa się pod numerem telefonu 797 704 910.

Istnieje możliwość skorzystania z Teleporady w szczególności jeżeli zachodzi podejrzenie zakażenia wirusem SARS-CoV-2, pacjent potrzebuje recepty w związku z kontynuacją  leczenia, zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne, jako kontynuację poprzedniego zlecenia, jeżeli zachodzi potrzeba skorzystania z porady kontrolnej którą lekarz ustalił podczas bezpośredniej wizyty (w tym dzieci po ukończeniu 6 lat). Teleporada jest realizowana nie później niź w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia się Pacjenta.


Zapraszamy do skorzystania z wyboru lekarza rodzinnego i złożenia deklaracji w Przychodni POZ.

Jednocześnie przypominamy że oferujemy kompleksowe świadczenia w zakresie: POZ, NiŚOZ, AOS, Pracowni RTG, TK i Endoskopii oraz Opieki Szpitalnej.


Telemedycyna - Poradnik

Opieka koordynowana w POZ