7 kwietnia światowy dzień zdrowia 2024, moje zdrowie, moje prawo

 

7 kwietnia, to Dzień Zdrowia oraz Dzień Pracownika Służby Zdrowia. W tym szczególnym dniu wszystkim pracownikom ochrony zdrowia a w szczególnosci pracującym w SPZOZ we Włodawie dziękuję za codzienne zaangażowanie w pracy na rzecz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Życzę każdemu realizacji zawodowej wytrwałości, cierpliwości i zdrowia. DBAJMY WSZYSCY O SWOJE ZDROWIE!!!

Elżbieta Korszla

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wiosenne życzenia,aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, spokój i wielka nadzieja odradzającego się życia.

 

 

 

Szanowni Lekarze!

Zapraszamy do składania ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w SP ZOZ we Włodawie. Materiały dostępne na stronie www w zakładce "Konkursy ofert"

Do pobrania: Plakat informacyjny

Szanowni Pacjenci, w naszych oddziałach szpitalnych realizowane są Programy Edukacji Zdrowotnej, których harmonogram znajdziecie Państwo w zakładce Dla Pacjenta  Programy edukacyjne.

Prowadzone przez nas działania mają na celu zwiększenie Waszej świadomości i umiejętności, abyście mogli aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia oraz podejmować decyzje dotyczące swojego stanu zdrowia.

Szanowni Państwo!

W najbliższych dniach obchodzony będzie Światowy Tydzień Jaskry. Z tej okazji w dniach 11-15 marca zapraszamy do akcji bezpłatnych badań profilaktycznych w kierunku jaskry „Polscy Okuliści Kontra Jaskra” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z załączonymi materiałami i skorzystania z udziału w akcji.

Dyrekcja SP ZOZ we Włodawie

www.tydzienjaskry.pl

Z okazji dnia kobiet

Wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia - zdrowia i pogody ducha. Obyście zawsze osiągały szczyty swoich marzeń zawodowych jak i prywatnych. Aby Wasza praca była dostrzegana i doceniana. Niech radość i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia, a Wasze piękno niech promienieje i rozjaśnia wszystkie zakątki tego świata.

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie