Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie informuje, że do grona lekarzy udzielających świadczeń medycznych w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej SPZOZ we Włodawie dołączył lekarz Sławomir Baj - specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista opieki paliatywnej.

Deklarację złożyć można: - Osobiście- POZ SPZOZ we Włodawie, Al. J. Piłsudskiego 64; - Elektronicznie poprzez IKP lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji pod nr. tel. 797 704 910

W naszej Przychodni poza usługą teleporady udzielane są świadczenia bezpośrednie, gdzie pacjenci na bieżąco mogą skorzystać z wizyty u swojego lekarza rodzinnego, bez długiego oczekiwania w kolejce.

Rejestracja do Lekarza/Pielęgniarki/Położnej POZ odbywa się pod numerem telefonu 797 704 910.

Istnieje możliwość skorzystania z Teleporady w szczególności jeżeli zachodzi podejrzenie zakażenia wirusem SARS-CoV-2, pacjent potrzebuje recepty w związku z kontynuacją  leczenia, zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne, jako kontynuację poprzedniego zlecenia, jeżeli zachodzi potrzeba skorzystania z porady kontrolnej którą lekarz ustalił podczas bezpośredniej wizyty (w tym dzieci po ukończeniu 6 lat). Teleporada jest realizowana nie później niź w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia się Pacjenta.


Zapraszamy do skorzystania z wyboru lekarza rodzinnego i złożenia deklaracji w Przychodni POZ.

Jednocześnie przypominamy że oferujemy kompleksowe świadczenia w zakresie: POZ, NiŚOZ, AOS, Pracowni RTG, TK i Endoskopii oraz Opieki Szpitalnej.


Telemedycyna - Poradnik


Poradnia Lekarza Rodzinnego (POZ)

Lokalizacja: Poradnia mieści się w budynku Szpitala na parterze. Wejście główne bezpośrednio z  Al. Józefa Piłsudskiego 64. 

Rejestracja

Poniedziałek - Piątek

Godziny pracy: 8.00 - 18.00

Telefon: 797 704 910

Wymagane dokumenty: dowód osobisty

Kierownik:

  • lek. med. Sławomir Baj - specjalista choroby wewnętrzne i medycyna paliatywna

Lekarze przyjmujący:

  • lek. med. Elżbieta Marczuk - specjalista neonatologii, pediatria

Nasz Personel:

  • Elżbieta Szybisty - pielęgniarka koordynująca

Jak do nas dołączyć

Ze świadczeń naszej Przychodni Lekarza Rodzinnego mogą skorzystać osoby ubezpieczone, które dokonają wyboru lekarza rodzinnego, pielęgniarki i położnej POZ poprzez złożenie odpowiedniej deklaracji wyboru.

  1. Deklaracja wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej - plik PDF do pobrania lub wglądu
  2. Deklaracja wyboru pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej - plik PDF do pobrania lub wglądu
  3. Deklaracja wyboru położnej podstawowej opieki zdrowotnej - plik PDF do pobrania lub wglądu

Po wypełnieniu należy ją dostarczyć do naszej rejestracji POZ (Al. Józefa Piłsudskiego 64 - wejście główne bezpośrednio z ulicy).

Dużym udogodnieniem dla osób przystępujących do naszej Przychodni Lekarza Rodzinnego jest fakt, że w połączeniu z Nocną i Świąteczną Opieką dyżury lekarzy oraz pielęgniarek trwają nieprzerwanie przez całą dobę również i święta.

Ubezpieczony może wybrać tylko jednego lekarza, jedną pielęgniarkę i jedną położną POZ. Istnieje możliwość zmiany wybranych osób. Korzystający z naszych usług mogą dokonać wyboru dwa razy w ciągu roku kalendarzowego. Przy wyborze nie obowiązuje rejonizacja, nie jesteście więc Państwo zmuszeni korzystać z usług placówki medycznej położonej najbliżej miejsca zamieszkania.

Pacjenci zapisując się do naszej placówki w deklaracji wpisują nazwisko konkretnego lekarza, ale to nie ogranicza możliwości korzystania z usług i porad wszystkich pielęgniarek i położnych pracujących w naszym POZ.