SPZOZ Włodawa,
Al. J. Piłsudskiego 64 22-200 Włodawa

Telefoniczna Rejestracja do Poradni Specjalistycznych
Tel. 797 704 913, 797 704 917

O nas

Misja Szpitala: "Dobro pacjenta najwyższym prawem"

Biuletyn Informacji Publicznej Dla Pacjenta

Aktualności

 

Włodawa, dn. 18.01.2018r.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie poszukuje magistrów analityki medycznej (diagnostów laboratoryjnych) posiadsjących zaświadczenie upoważniające do samodzielnego wykonywania badań immunologicznych, wydane przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa do współpracy w Pracowni Serologii.

 

 

W piątek 12.01.2018 roku do pacjentów Dziennego Domu Opieki Medycznej przybyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Maluszkowo” w Susznie. Przedszkolaki we wspaniałych strojach przygotowały widowisko jasełkowe. Mali artyści z dużym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role: aniołków, pastuszków, królów oraz Maryi i Józefa z dzieciątkiem. Występ dzieci wywołał wzruszenie wśród podopiecznych DDOM. Radosna i ciepła atmosfera udzieliła się wszystkim, ponieważ dzieci w cudowny sposób stworzyły świąteczną atmosferę. Za wspaniałe widowisko przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Serdecznie dziękujemy małym aktorom i ich wychowawczyniom.

 

 

 

Wigilia i Boże Narodzenie to czas refleksji, serdecznych spotkań oraz składania życzeń. W tym wyjątkowym nastroju odbyła się Wigilia w Dziennym Domu Opieki Medycznej w której wzięli udział: Pani Dyrektor Teresa Szpilewicz, z-ca Dyrektora Pani Elżbieta Korszla, pacjenci oraz pracownicy DDOM. Pani Dyrektor powitała wszystkich i złożyła świąteczne życzenia. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu. Po wspólnej wieczerzy śpiewano piękne, polskie kolędy. Tradycyjną kolację wigilijną przygotowali podopieczni DDOM-u.

 

 

Analizator Konelab 20 ISE - analizator biochemiczny, rok produkcji 2006.

Producent: Thermo Electron Corporation, Finlandia.

Data rozpoczęcia eksploatacji: 23.04.2007r.

Sprzedający: BioMerieux Polska.

Nr fabryczny: F 3520795

Aparat sprawny technicznie co jest potwierdzone w Paszporcie Technicznym.

Ostatni przegląd techniczny: 07.07.2016r. 

Termin następnego przeglądu: 07.01.2017 r. - już nie wykonano, ponieważ wdrożono do użytku inną aparaturę.

Cena: 3000 zł brutto

Wszelkie informacje udziela Kierownik Działu Technicznego pod numerem telefonu:

797 704 722