SPZOZ Włodawa,
Al. J. Piłsudskiego 64 22-200 Włodawa

Telefoniczna Rejestracja do Poradni Specjalistycznych
Tel. 797 704 913, 797 704 917

Praca - Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie zatrudni: Pielęgniarkę/i do pracy w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego we Włodawie.

Opis oferty pracy: Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego powstaje w ramach projektu pt. „Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego we Włodawie” (dalej „Projekt”) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Działanie: 11.2 Usługi społeczne i zdrowotne. Okres realizacji projektu: 2019-01-01 do: 2020-12-31. Zadaniem Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego we Włodawie jest zapewnienie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb opieki psychiatrycznej, udzielanej zgodnie z najlepszymi standardami.
W związku z powyższym nawiążemy współpracę z profesjonalistami chcącymi zaangażować się w ten projekt.

Stanowisko: Pielęgniarka  Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego we Włodawie (umowa na cały etat, umowa zlecenie)

Miejsce pracy: Włodawa

Opis stanowiska:

  • opieka pielęgniarska oraz sprawowanie pełnej opieki nad pacjentami;
  • kontrola stanu zdrowia osób zgłaszających się do ŚCZP we Włodawie;
  • udzielanie pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia;
  • wykonywanie zabiegów pielęgniarskich stosownie do zaleceń lekarzy i potrzeb;
  • prowadzenie gospodarki lekowej ŚCZP;
  • uczestniczenie podczas wizyt lekarzy;
  • udzielanie ustnych i telefonicznych szczegółowych informacji o rodzaju i warunkach dotyczących udzielanych przez Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego we Włodawie świadczeń zdrowotnych.

Praca w wielospecjalistycznych zespołach z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi:

  • w mobilnym zespole środowiskowym, świadczenie wizyt domowych;
  • w zespole opieki dziennej.

Wymagania:

  • pielęgniarka - osoby posiadające zawód pielęgniarki, wymagane ważne prawo wykonywania zawodu wydane przez OIPiP;
  • znajomość zasad dietetyki i żywienia;
  • preferowane posiadanie specjalizacji z pielęgniarstwa psychiatrycznego
  • preferowanie doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
  • KSIĄŻECZKA SANITARNO – EPIDEMIOLOGICZNA
  • umiejętność obsługi komputera oraz systemów informatycznych obowiązujących w pracy Szpitala.

Oferujemy:

Udział w innowacyjnym przedsięwzięciu

  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole terapeutycznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Załącznik nr 1: Formularz Oferty

Obowiązek administracyjny - RODO